Відбулось засідання 22-ї чергової сесії Віто-Поштової сільської ради 7-го скликання.

03-06-2017

01 червня 2017 року відбулось засідання 22-ї чергової сесії Віто-Поштової сільської ради 7-го скликання. Відповідно до порядку денного, були розглянуті ряд земельних питань про затвердження проектів землеустрою, надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, виділення земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлового будинку, для ведення ОСГ, садівництва, колективного садівництва, під індивідуальне дачне будівництво, внесені зміни у ряд рішень попередніх сесій Віто-Поштової сільської ради 7-го скликання.

Серед фінансових питань були розглянуті звернення щодо надання матеріальної допомоги членам громади, виділення коштів для замовлення комфортабельного автобусу для транспортування дітей на відпочинок в літній період. Також були затверджені зміни до штатного розкладу Віто-Поштової сільської ради у зв'язку з введенням нової штатної одиниці – посади інспектора з благоустрою. 

Окремо треба зазначити, що було прийнято рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства відповідно до діючого законодавства.

Не оминули депутати своєю увагою і екологічні питання: було прийнято позитивне рішення по розглянутому зверненню ГО «Витянський клуб рибалок та мисливців» щодо надання дозволу на виконання робіт по очищенню річки Сіверка, відповідно до Проекту «Екологічне поліпшення річки Сіверка з метою захисту від підтоплення і затоплення територій села Віта-Поштова та Юрівка Києво-Святошинського району, Київської області».

Детальніша інформація – найближчими днями на офіційному сайті Віто-Поштової сільської ради.