ХАБ Соціального партнерства запрошує до співпраці

26-04-2017

Це нова для сільських громад України ініціатива, яка покликана об’єднати зусилля бізнесу, влади та громади задля сталого місцевого соціально-економічного розвитку та збереження навколишнього середовища. Ініціаторами створення ХАБу в нашій громаді виступили Віто-Поштова сільська рада, ГО «Єдність громади – заможне село», ГО «Центр Соціального лідерства», а очолив проект ХАБу Гліб Лісовський  - досвідчений бізнесмен і член нашої громади.  

Першочергову увагу ХАБ надаватиме місцевим підприємцям, оскільки саме ці люди своїми податками наповнюють місцевий бюджет та створюють робочі місця в громаді. Якщо Ви – підприємець, то ХАБ надасть Вам послуги з навчання мистецтву ведення успішного бізнесу, організує підтримку підприємців-новачків їхніми більш досвідченими колегами, щоб перші кроки ведення власної справи були успішними. ХАБ вже розпочав надавати аутсорсингові послуги досвідченого бухгалтера, що обслуговуватиме на привабливих умовах відразу декілька місцевих підприємців. В найближчих планах – надання індивідуальних консультацій підприємців в галузі бізнес-планування, маркетингу, брендування, бізнес-туризму, тощо.  

Якщо Ви - громадський активіст, та маєте ідею вирішення соціальної проблеми, то ХАБ допоможе оформити ідею в формат проекту та спільно його реалізувати.

Наразі проводиться соціологічне опитування членів громади та місцевих підприємців (див. публікації на сторінці ГО «Єдність громади – заможне село» у Фейсбук), щоб послуги ХАБу максимально відповідали потребам бізнесу та громади.

Долучайтесь до нашої команди.