Звернення Голови Віто-Поштової сільської ради

26-04-2017

Шановна громадо!

Села Віта Поштова і Юрівка вже давним давно стали єдиною громадою. Саме тому і в адміністративному плані прийнято об'єднувати їх в один округ, підпорядкований органу місцевої влади - Віто-Поштовській сільській раді.

В свою чергу сільська рада доволі складний організм, роботу якого забезпечують ряд професіоналів - апарат сільської ради. Тут і секретар ради, і секретар-діловод, і головний бухгалтер, і землевпорядник, і начальник військово-облікового столу, і спеціаліст із субсидій, і юрист, і касир, паспортист та реєстратор. Очолює їх роботу сільський голова, на допомогу якому приходить його заступник. Про громаду піклуються 14 депутатів сільської ради, які своїми рішеннями підтримують життєдіяльність сіл і шукають нові шляхи для їх розвитку. Кожен з депутатів обраний на місцевих виборах самими жителями Юрівки та Віта Поштової.

Весь колектив сільради відповідає за виконання рішень сесій, рішень виконавчого комітету, розгляду заяв та звернень, нарахування субсидій, постановки та зняття з місця реєстрації, земельних питань, питань місцевого обліку та ін. Крім того, тут допоможуть з нотаріальними процедурами (завірення, оформлення заповітів і тд), нададуть вичерпну довідку. 

Так як серед нашої громади чимало активної молоді, ще одними важливими професійними одиницями нашої сільради є інструктори зі спорту і туризму. Не менш важливі також завідувачі нашими кладовищами. 

Окрема структура Віто-Поштовської сільської ради - це комунальне підприємство "Віта", відповідальне за нашу з вами оточуючу середу і благоустрій. На відміну від багатьох сіл області Віта Поштова і Юрівка доволі чисті, комфортні і охайні, в чому є заслуга в тому числі КП, яке з кінця 2015 року встигло зробити чимало для громади. Наприклад, матеріальна база "Віти" дозволяє вивозити сміття жителів, впорядковувати узбіччя, доставляти дітей у школу та додому та багато іншого. 

Заради гідного сьогодення і майбутнього наших сіл працюють чимало людей різних професій і різного віку. Кожен з нас на своєму місці здатен зробити важливий внесок у завтрашній день. Тож, прямуймо у крок до спільної мети!

 

Дмитро Шульган, Голова Віто-Поштової сільської ради