НАША ШКОЛА

26-04-2017

Історія освіти у селі Юрівка розпочинається з відкриттям при церкві церковно-приходської школи, але коли вона була відкрита і коли перестала існувати – зараз вже невідомо. Датована історія починається  з 1932 року, коли у місцевого “куркуля” Донченка Луки було відібрано будинок, в якому і створили першу  радянську чотирирічну школу. Так вона проіснувала до 1950 року, коли її було розширено і реорганізовано у семирічну школу.

У 1972 році відзначалося 40-річчя школи, під час якого вперше офіційно було підняте питання про необхідність будівництва  нового приміщення школи. У 1976 році було проведено геологічні дослідження, а у 1977 році було здійснено будівництво, причому  дуже швидкими темпами. Будувати розпочали весною, а першого вересня 1977 року нова школа-дев’ятирічка відчинила свої двері перед учнями двох сіл Юрівка та Віта-Поштова. У 2000 році школу реоганізовано у загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, що дає можливість дітям по місцю проживання здобути повну загальну середню освіту.

З 1993 року педагогічний колектив очолює директор Ловягін А.П., спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель», за фахом учитель історії та правознавства.

У 2016/2017 навчальному році у школі навчається 234 учні; працює 20 педагогічних  працівників.

Нa базі школи працює 5 гуртків, учасники яких є постійними призерами районних та обласних конкурсів: гурток декоративно-вжиткового мистецтва "Сувенір" та "Умілі руки", фольклорно-етнографічний гурток "Соняшник", гурток бальної та сучасної хореографії "Сучасний дивертисмент" та гурток військово-патріотичного напряму «Школа безпеки".

Показником результативності інноваційного підходу роботи школи є переможці районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання, конкурсу- захисту робіт МАН та обласних і Всеукраїнських конкурсів.

Найбільш вагомі педагогічні досягнення вчителя української мови та літератури Шевченко Галини Артемівни - це особистісні досягнення її вихованців у навчальній і позанавчальній діяльності.

Система роботи вчителя зарубіжної літератури Кібченко Олени Федорівни дає позитивні результати і підтверджує її високий професійний рівень та творчий потенціал: це призові місця і нагороди її вихованців.

Результатом виховної діяльності закладу є створення сучасної моделі випускника – людини, готової до самоосвіти, самовизначення та самореалізації у дорослому житті.

У 2013 р. здійснено реконструкцію шкільного стадіону.

У 2016 р. Віто-Поштовою сільською радою придбано автобус та організовано підвезення учнів сіл Юрівка та Віта-Поштова до школи, проведено  оздоровлення учнів на узбережжі морів та у Карпатах, спільно з Києво-Святошинською райдержадміністрацією, райрадою, відділом освіти проведено реконструкцію баскетбольного майданчика, капітальний ремонт спортивної зали.

У 2017 році за сприянням сільського голови Шульгана Д.Ю. в нашій школі вперше встановлено сучасний мультимедійний комплекс з проектором.

У спільних планах школи та сільської ради: добудова школи з актовою залою та навчальними кабінетами, реконструкція футбольного поля та старої котельні під допоміжні спортивні приміщення, реконструкція спортивного майданчика, огорожі території школи.

Адміністрація Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.