ПРО ДИТЯЧИЙ САДОЧОК

26-04-2017

Тема будівництва дитячого садочка в нашій громаді – топ тема останні 10 років. Тобто ще з того часу, коли розпочалося будівництво дитячого садочку в далекому вже 2005 році. Ми всі пам’ятаємо – як стрімко розпочалося будівництво цього жаданого та справді необхідного об’єкту для нашої громади. А також пам’ятаємо, як було зупинено його будівництво з невідомих для всіх причин. От і по сьогоднішній день стоїть наш садочок посеред села як «пам’ятник». 

Проте, існувати в такому непорушному стані йому залишилося ще недовго. Адже вже сьогодні Віто-Поштова сільська рада вийшла на фінішну пряму перед початком довгоочікуваного відновлення будівництва нашого дитячого садочка.

Так, весь 2016 рік ми всі невтомно та наполегливо працювали задля виготовлення проектної документації, отримання технічних умов на електрифікацію та газопостачання, а також виготовлення відповідних проектів, проходження експертизи проекту та оголошення тендеру на будівництво об’єкту.

Чому так багато часу було витрачено на це все? Спитаєте Ви. А відповідь на це питання непроста та сумна:

  • В 2005 році до очолюваної на той час Івановим С.В. Віто-Поштової сільської ради звернулися представники Страхової компанії «Аврора» з пропозицією збудувати в с. Віта Поштова  дитячий садочок на 75 місць в обмін на земельні ділянки. В послідуючому між Віто-Поштовою сільською радою та СК «Аврора» був укладений договір про надання благодійної допомоги сільраді для будівництва дитсадка на суму 2 500 000 грн. (500 000 доларів США) в обмін на майже 4 га землі в центрі села. Будівництво садочка було різко розпочато, та так само різко і припинено. При цьому не були укладені договори на будівництво, не було отримано дозволу на будівництво, а проектна документація являла собою 10 аркушів креслень. 
  • І за весь час з 2005 року і по 2016 рік ніхто із очільників: а ні Іванов С.В., а ні Веретенікова В.Є., а ні Довгань В.В. не спромоглися довести справу до кінця. (Можливо в них буди інші пріоритети).

Сьогодні ж розроблено 20 томів проектної документації, отримані всі необхідні дозволи та розпочата тендерна процедура у відповідності до закону. Це та робота, яку не видно, проте ця робота вимагає багато зусиль та наполегливості.

Наш дитячий садочок повинен стати одним з кращих садочків в окрузі. Його різнобарвні та веселкові стіни будуть радувати всю нашу громаду. Сподіваємося, що вже наступного року ми широко розпахнемо двері нашого такого очікуваного дитячого садочка і дитячий гомін рознесеться навкруги!

 

Віто-Поштова сільська рада