ПРАЦЯ ОБ’ЄДНУЄ

26-04-2017

Наші люди у всі часи роботи не боялися: працювали, хазяйнували, наводили лад і порядок. А протягом минулого року, коли після виборів «оновилася кров» депутатського корпусу, сільської ради та виконкому, робота по наведенню порядків в наших селах набула організованого і згуртованого характеру.

Керівником Комунального підприємства «Віта» були розроблені згідно норм чинного законодавства України «Правила благоустрою і утримання території сільської ради сіл Віта-Поштова та Юрівка Києво-Святошинського району Київської області», виконкомом сільської ради затверджені, а нами з Вами прийняті до виконання. Добровільно і не дуже, з радістю чи з примусом, але наші вулиці стали чистішими, придворові території – гарнішими, а повітря – чистішим.

Особливо запам’ятовуються численні суботники, в яких наші депутати та члени виконкому власним прикладом з віником і граблями в руках допомагають небайдужим мешканцям, що дійсно хочуть чистоти і порядку: саджають молоді деревця, збирають бите скло і сміття, згрібають залишки прогнилого минулого, пакують і вивозять залишки чиєїсь недбалості та нехлюйства.

Але знаєте, що вражає найбільше? Це посмішки і гарний настрій учасників суботників, які не втрачають позитиву навіть після важкої праці в свій вихідний день на благо всіх нас, бо вони люблять свій дім, своє село, свою Батьківщину.

Тільки разом, засукавши рукава, ми зробимо нашу оселю гарною, чистою і гідною поваги!

Комісія виконавчого комітету з питань благоустрою.