На вимогу жителів села Юрівка, здійснили "інспектування" нашого лісу

26-07-2016

В суботу, на вимогу жителів села Юрівка, здійснили "інспектування" нашого лісу, що розташований між Юрівкою та Віто-Поштовою та де зараз проходить так звана "санітарна" рубка. Підставою для такої "інспекції" стало невдоволення та обурення місцевих жителів щодо об'ємів рубки та якості сировини, що вивозиться фурами з нашого лісу.
(Ми вже мали гіркий досвід минулого року з подібною "санітарною" рубкою в лісі в Віті Поштовій, коли "санітари" вирубали ліс великими полянами та яких застали на гарячому під час рубки непомічених дерев)
Слід відмітити що цього разу такого масового вирубання лісу не спостерігається, проте купи колод не зовсім схожі на суху сосну.
За результатами проведеної інспекції прийнято рішення та видане мною розпорядження про створення на час проведення санітарних рубок на території Віто-Поштової сільської ради тимчасової комісії у складі постійної депутатської комісії з благоустрою, комісіїй виконавчого комітету з благоустрою та адмін комісії, з залученням місцевих спеціалістів лісової справи та місцевих жителів за бажанням, які будуть проводити періодичні рейди в місця санітарної рубки з метою виявлення порушень.
П.С.: В результаті рубки лісу гілля складається на кучи та потім спалюється. Однак вдалося домовитися з лісничим, що всі бажаючі, котрі потребують або бажають дров можуть вільно здійснити дровозаготівлю з таких куч, попередньо повідомивши нашого лісника Василя за телефоном - 096 645 08 50