У наших селах змінено назви вулиць

12-04-2016

21.05.2015 року набрав чинності Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» відповідно до вимог якого передбачено обов’язкове перейменування назв вулиць населених пунктів, які мають назви комуністичного походження.

В наших селах перейменування підлягали наступні вулиці – в с. Юрівка – вул. Ватутіна та вул. Калініна, а в с. Віта Поштова – вул. Карла Маркса та вул. 50 річчя Жовтня.

19.02.2016 року за результатами тривалого обговорення Розпорядженням сільського голови Шульгана Дмитра Юрійовича було змінено назви вказаних вулиць, зокрема:
в с. Юрівка - вул. Ватутіна змінено на вул. Горохівську, в знак її історичної назви серед населення, а вул. Калініна на вул. Сіверська;
в с. Віта Поштова – вул. 50 річчя Жовтня на вул. Гончарну, а центральну вулицю Карла Маркса на вул. Звенигородська, в честь стародавнього древньоруського селища Звенигород, яке знаходилось на території с. Віта Поштова в ХІ – ХІІ віках та згадки про яке вперше містяться в літописах 1096 року.