Ми не «останні» в районі

01-04-2016

13 березня 2016 року в м. Вишневому відбулося районне святкування свята «Масляної». На святкуванні були присутні керівництво Києво-Святошинського району, депутати Києво-Святошинської ради, депутати Київської обласної ради та керівники органів місцевого самоврядування Києво-Святошинського району зі своїми командами та презентаціями своїх населених пунктів.

В рамках святкування проводився конкурс серед населених пунктів району на кращу презентацію своєї громади. Конкурсне журі на чолі Голови Києво-Святошинської РДА Смирнової Мирослави та в складі депутатів Києво-Святошинської ради і Київської обласної ради. «Конкурсанти» представляли свої громади в найяскравіших фарбах та кольорах, пригощали журі ексклюзивними стравами, демонстрували роботи своїх митців та дітей.

Команда Віто-Поштової сільської ради на чолі з сільським головою Шульганом Дмитром зустріли шановних судів з хлібом та сіллю, пригостили кваском, власноруч приготовленим депутатом Дубиною Віктором та запашними варениками від депутата Пацьори Людмили. Також були продемонстровані витвори та вироби наших талановитих школярів. В результаті Віто-Поштова сільська рада, в напруженій боротьбі, здобула почесне друге місце, пропустивши в перед с. Білогородку.

Ну що ж ціль поставлена, на наступний рік будемо розраховувати тільки на перше місце.