Відбулось засідання 22-ї чергової сесії Віто-Поштової сільської ради 7-го скликання.

01 червня 2017 року відбулось засідання 22-ї чергової сесії Віто-Поштової сільської ради 7-го скликання. Відповідно до порядку денного, були розглянуті ряд земельних питань про затвердження проектів землеустрою, надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, виділення земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлового будинку, для ведення ОСГ, садівництва, колективного садівництва, під індивідуальне дачне будівництво, внесені зміни у ряд рішень попередніх сесій Віто-Поштової сільської ради 7-го скликання.

ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ: ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправного збитку природі та державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. У вихідні і святкові дні ліс відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню.

ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ: про заборону спалювання сухої трави

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки.

ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ: НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ!

З настанням весни мешканці міст і селищ виходять на природу: розпочинаються весняно-польові роботи в полі, на присадибних ділянках та городах. Люди їдуть подихати свіжим повітрям, поспілкуватися з друзями біля вогнища, помилуватися пробудженням природи тощо. Все це є чудовим відпочинком. Часто невід’ємною частиною подібного дозвілля стає вогнище, в якому спалюють торішнє листя, суху траву, дрібне сміття, а також смажать шашлики та картоплю.

В ЗДОРОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

В нашій громаді багато як дітей, так і дорослих люблять бути здоровими і займаються спортом. Постійні тренування, змагання і командна гра – це наш стиль життя! Нещодавно, згідно календарного плану спортивно-масової роботи Віто-Поштової сільської ради, було проведено першість села з волейболу серед дорослих та учнів, в якій прийняло участь біля 50 учасників.

ХАБ Соціального партнерства запрошує до співпраці

Це нова для сільських громад України ініціатива, яка покликана об’єднати зусилля бізнесу, влади та громади задля сталого місцевого соціально-економічного розвитку та збереження навколишнього середовища. Ініціаторами створення ХАБу в нашій громаді виступили Віто-Поштова сільська рада, ГО «Єдність громади – заможне село», ГО «Центр Соціального лідерства», а очолив проект ХАБу Гліб Лісовський - досвідчений бізнесмен і член нашої громади.

Клуб Комп’ютерних Технологій для школярів і дорослих

Хочете бути «в тренді» та користуватись технологічними досягненнями XXI століття? Ставайте учасниками нашого Клубу та отримуйте життєво необхідні навички володіння комп’ютером. Не важливо скільки Вам років, не важливо, чи Ви є «чайником» чи просунутим користувачем – кожному є чому повчитися. В нас організувалась чудова молода команда під керівництвом Олександра Ємельяненка, професійного IT спеціаліста. Команда об’єднала в собі і наших партнерів з Молодіжної волонтерської організації YMCA (м. Київ), і місцеву молодь, і дві місцеві бібліотеки.

НАША ШКОЛА

Історія освіти у селі Юрівка розпочинається з відкриттям при церкві церковно-приходської школи, але коли вона була відкрита і коли перестала існувати – зараз вже невідомо. Датована історія починається з 1932 року, коли у місцевого “куркуля” Донченка Луки було відібрано будинок, в якому і створили першу радянську чотирирічну школу. Так вона проіснувала до 1950 року, коли її було розширено і реорганізовано у семирічну школу.

ПРО ДИТЯЧИЙ САДОЧОК

Тема будівництва дитячого садочка в нашій громаді – топ тема останні 10 років. Тобто ще з того часу, коли розпочалося будівництво дитячого садочку в далекому вже 2005 році. Ми всі пам’ятаємо – як стрімко розпочалося будівництво цього жаданого та справді необхідного об’єкту для нашої громади. А також пам’ятаємо, як було зупинено його будівництво з невідомих для всіх причин. От і по сьогоднішній день стоїть наш садочок посеред села як «пам’ятник».

СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ

Життя громади – це не лише робота сільської ради, депутатів та виконавчого комітету. Важливою є і культурна складова – людська потреба відволіктися від сірих буднів і подарувати собі та своїм близьким маленьке свято.

ПРАЦЯ ОБ’ЄДНУЄ

Наші люди у всі часи роботи не боялися: працювали, хазяйнували, наводили лад і порядок. А протягом минулого року, коли після виборів «оновилася кров» депутатського корпусу, сільської ради та виконкому, робота по наведенню порядків в наших селах набула організованого і згуртованого характеру.

НЕБЕЗПЕКА ВІД КРИЖАНИХ БУРУЛЬОК

Нинішня зима мінлива – сильні морози чергуються з нетривалою відлигою. Такі температурні перепади – найсприятливіші умови для утворення крижаних бурульок. Танучи, крижані бурульки можуть ламатися та падати. Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків.

Громадяни, будьте обережні на льоду!

Перед тим як стати на лід – подивіться уважно, чи немає підозрілих місць: • тонкий або крихкий лід може бути поблизу кущів, очерету, у місцях, де водорості вмерзли в лід; • обминайте ділянки, які покриті товстим прошарком снігу, – під снігом лід завжди тонший; • особливо обережно спускайтеся з берега: лід може не щільно з’єднуватися із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря. Не перевіряйте міцність льоду ударом ноги – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО! Для однієї людини безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів. Катайтеся на ковзанах лише у перевірених місцях. Якщо лід почав тріщати – негайно повертайтеся, відходьте повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду.

Грип на порозі

Щороку в осінньо-зимовий період українців лихоманить від грипу. Та не тільки грип циркулює на нашій території взимку. Відомо понад 200 різних збудників хвороб, які називають гострі респіраторні вірусні інфекції – ГРВІ. Грип відрізняється тим, що він швидше поширюється, при цьому інфікує більшу кількість і дітей, і дорослих, а головне – грипом хворіють ті, у кого організм ослаблений хронічними недугами. Інфекціоністи зазначають, що нині найвразливішими до нових штамів грипу є діти до 5-ти років і люди, котрим за 65, бо ця категорія має недостатній імунний захист.

ВАРТО ЗНАТИ, ЯКІ НАСЛІДКИ МАЄ ГРИП

Грип небезпечний тим, що призводить до тяжких ускладнень. Він може зумовити пневмонію, отит, менінгіт, фронтит, міокардит, ларингіт, фарингіт, загострення хронічних захворювань легень, особливо бронхіальної астми.

На вимогу жителів села Юрівка, здійснили "інспектування" нашого лісу

23 липня 2016 року на вимогу жителів села Юрівка, здійснили "інспектування" нашого лісу, що розташований між Юрівкою та Віто-Поштовою та де зараз проходить так звана "санітарна" рубка. Підставою для такої "інспекції" стало невдоволення та обурення місцевих жителів щодо об'ємів рубки та якості сировини, що вивозиться фурами з нашого лісу.

Відновлення традицій громади – шлях до культурного розвитку.

Традиції та талісмани формують справжнє обличчя громади, а тому їх необхідно не тільки відновлювати, а й підтримувати та передавати нашим нащадкам.

У наших селах змінено назви вулиць

21.05.2015 року набрав чинності Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» відповідно до вимог якого передбачено обов’язкове перейменування назв вулиць населених пунктів, які мають назви комуністичного походження.

Віто-Поштова громада стала власником чудового білого красеня – автобуса.

Комунальним підприємством Віто-Поштової сільської ради «ВІТА» за розпорядженням сільського голови Шульгана Дмитра було придбано автобус для потреб жителів сіл Віта Поштова та Юрівки. Цей новенький красень має 32 посадочних місця, обладнаний м’якими та зручними сидіннями, агрегати (двигун, трансмісія) японського виробництва фірми Isuzu, а двигун відповідає стандарту Євро 4.

Ми не «останні» в районі

13 березня 2016 року в м. Вишневому відбулося районне святкування свята «Масляної». На святкуванні були присутні керівництво Києво-Святошинського району, депутати Києво-Святошинської ради, депутати Київської обласної ради та керівники органів місцевого самоврядування Києво-Святошинського району зі своїми командами та презентаціями своїх населених пунктів.